Kontakt

LedningsgrupP

Kontakta

Jimmy Söderström

TF VD

jimmy.soderstrom@peqab.se
0706-39 86 72
Maila mig

Kontakta

Rickard Brännman

Försäljningschef

rickard.brannman@fbelement.se
0702-636295
Maila mig

Kontakta

Johanna Abelin

Ekonomichef med ansvar för HR

johanna.abelin@fbelement.se
Maila mig

Produktionsledning

Kontakta

Johan Karlsson

Produktionsledare Skift

johan.karlsson@fbelement.se
072-3754910
Maila mig

Kontakta

Robin Lifvakt

Produktionsledare Skift

robin.lifvakt@fbelement.se
070-146 71 26
Maila mig

Kontakta

Nils Liljestolpe

Produktionsledare Förberedande & Logistik

nils.liljenstolpe@fbelement.se
070 – 319 81 02
Maila mig

PROJEKTLEDNING

Kontakta

Rickard Brännman

Försäljningschef

rickard.brannman@fbelement.se
0702-636295
Maila mig

Kontakta

ROGER MALM

PROJEKTLEDARE

roger.malm@fbelement.se
070 319 81 10
Maila mig

Kontakta

Charlie Hammarström

Projektledare

charlie.hammarstrom@fbelement.se
0707-367387
Maila mig

PROJEKTADMINISTRATION

Kontakta

Monika Wikman

Projektadministratör

monika.wikman@fbelement.se
0702-030556
Maila mig

Kontakta

Pia Säfström-Gustafsson

Projektadministratör

pia.safstrom@fbelement.se
0704-732420
Maila mig

Inköp, Beredning, Planering, Kvalitet & miljö

Kontakta

Lars Lindgren

Inköp

lars.lindgren@fbelement.se
0705-331924
Maila mig

Kontakta

Thomas Åberg

Beredning

thomas.danielssson@fbelement.se
0708-752468
Maila mig

Kontakta

Marcus Tibbelin

Planering

marcus.tibbelin@fbelement.se
Maila mig

Kontakta

Joakim Jonsson

Kvalitet & miljö

joakim.jonsson@fbelement.se
0703-198115
Maila mig

Projektering

Kontakta

Patric Skytt

Projekteringschef

patric.skytt@fbelement.se
0761-068141
Maila mig

Kontakta

Hanna Mårdsäter

Projektör

hanna.mårdsäter@fbelement.se
Maila mig

Kontakta

Jesper Amnebratt

Projektör

jesper.amnebratt@fbelement.se
Maila mig

Kontakta

Per Pettersson

Projektör

per.pettersson@fbelement.se
Maila mig

HÖR AV ER TILL OSS

    0157-100 50

    Blockvägen 2
    642 91 FLEN

    info@fbelement.se